Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Xlstat 2013 Mac.rar-adds
Алисън Ивъл Icon_minitimeСъб Юни 07, 2014 10:26 pm by intelelby

» Siemens PLM NX 8.0.0.25 32bit & .64bit With Documentation Serial
Алисън Ивъл Icon_minitimeСъб Юни 07, 2014 9:42 pm by intelelby

» Adorage Full Version.rar
Алисън Ивъл Icon_minitimeПет Юни 06, 2014 11:02 am by intelelby

» Free Download Game Perang Strategi Untuk Pc Offline
Алисън Ивъл Icon_minitimeПет Юни 06, 2014 10:31 am by intelelby

» Windows XP Professional SP3 GENUINE
Алисън Ивъл Icon_minitimeЧет Юни 05, 2014 4:26 pm by intelelby

» Slim Browser
Алисън Ивъл Icon_minitimeЧет Май 29, 2014 3:22 pm by intelelby

» Sony Vegas Pro 10 0c Build 470 CRACKED [AGWLSV]
Алисън Ивъл Icon_minitimeЧет Май 29, 2014 11:33 am by intelelby

» ADOBE AUDITION 3.0Crack
Алисън Ивъл Icon_minitimeЧет Май 29, 2014 10:58 am by intelelby

» Norton Internet Security 2011 18.5.0.125
Алисън Ивъл Icon_minitimeВто Май 27, 2014 4:40 pm by intelelby

Top posters
Abigail B. Montgomery
Алисън Ивъл NOQNvАлисън Ивъл NOQNvАлисън Ивъл NOQNv 
Winifred B. Montgomery
Алисън Ивъл NOQNvАлисън Ивъл NOQNvАлисън Ивъл NOQNv 
intelelby
Алисън Ивъл NOQNvАлисън Ивъл NOQNvАлисън Ивъл NOQNv 
Амбър Конър
Алисън Ивъл NOQNvАлисън Ивъл NOQNvАлисън Ивъл NOQNv 
Alexis Love
Алисън Ивъл NOQNvАлисън Ивъл NOQNvАлисън Ивъл NOQNv 
Даяна Ериксон
Алисън Ивъл NOQNvАлисън Ивъл NOQNvАлисън Ивъл NOQNv 
Dannilo.
Алисън Ивъл NOQNvАлисън Ивъл NOQNvАлисън Ивъл NOQNv 
Connor Grey
Алисън Ивъл NOQNvАлисън Ивъл NOQNvАлисън Ивъл NOQNv 
Сияна Макиавели
Алисън Ивъл NOQNvАлисън Ивъл NOQNvАлисън Ивъл NOQNv 
Grace Williams
Алисън Ивъл NOQNvАлисън Ивъл NOQNvАлисън Ивъл NOQNv 

 

 Алисън Ивъл

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Алисън Ивъл

Алисън Ивъл


Брой мнения : 5

Алисън Ивъл Empty
ПисанеЗаглавие: Алисън Ивъл   Алисън Ивъл Icon_minitimeВто Ное 20, 2012 8:52 pm

Алисън Ивъл Kristenstewartj

Ти определяш какъв да си и
никой не може да те накара да се промениш.

Име:Алисън Ивъл
Дали името има значение, за това какъв е един човек. Доли името го определя. Може би да, а може би не. Никой не знае това, но понякога наистина името ти значи много. Но всъщност ако човек се замисли имената не определят дали човекът ще е добър или лош и дали ще направи нещо, за което ще съжалява целият свят. Но това момиче носеше едно
наистина опасно име, или по – точно не собственото `и име бе опасно, а това на родът `и. Алисън Ивъл (ивъл - зла) Прякор: за приятелите (който ги няма) – Али

Пол: Жена

Възраст:
09.04.1990
18 години .

Статус на връзката: Необвързана

Отличителни белези: Татуировка гърба- вълк

Адрес: Най близкия хотел

Характер :
Странна птица съм си поначало, защото рядко допускам хора въобще да говорят с мен, пък и рядко някои би изразил желание да направи тази стъпка, тъй като изглеждам точно като някоя ледена кралица - студена, бездуша и леко злобна. Доста често приемам нещата пресилено и не малко съм имала пререкания точно заради глупости, като например, някои ме погледнал на криво и аз веднага съм готова да дига луд скандал. Гневът ми е труден за контролиране и това кара доста хора да странят от мен, не за друго, ами от страх да не ги нападна. Изключетелно инатлива съм , междувременно съм и много срамежлива . Постоянно си навличам неприятности, но лесно се измъквам от тях . Лесно може някой да ме ядоса . Аз съм импулсивна и емоционална. Никой не знае как ще реагирам в дадена ситуация, защото освен всичко друго съм и непредвидима .Това са много лоши черти от характера ми, които използвам, за да направя една бариера, чрез която да отдалеча хората, които искат да ме опознаят, за това приятелите ми се броят на пръсти, но не се оплаквам от този факт, защото едно от нещата, от които най - много ме е страх, е да ме предаде някой който чувствам като роднина, за това и е това недоверие към всеки. Ако пък обаче веднъж само почувствам някой близък, истинския ми характер излиза на яве, а именно мила и жертвоготовна за тези, които обичам и ценя истински. Мрази да губи. Не може да губи. Приема го като унижение. Магнит за момчета съм , колкото и да се опитвам да не ги привлича те просто идват при мен и не ме оставят на мира . Може би ме харесват толкова много заради външния ми вид или защото си падам по лошите момичета , или по – точно по момичетата, които знаят как да се забавляват точно като мен . Падам си по купоните . Обичам де мечтая и повечето ми мечти се сбъдват незнайно защо. Любовният ми живот е пълна каша. Първо защото все още не съм намерила правилното момче, второ защото всички ме преследват и трето защото не искам да покаже на неправилно момче истинската си същност .
Думите, които най-точно биха ме определили по всички критерии са : Красива , стройна , странна , студена , бездушна , леко злобна , гневна , инатлива , срамежлива ,недоверчива ,изкусителка, отмъстителка... списъкът ми с определения е безкраен и никога, никога не ще дойде края. Това се дължеше само и единствено на потайността, която ме прави още по-интересна за опознаване.

История на героя:
Родена съм в Колорадо, но съм отраснала в Лос Анджелис. Израствам нормално. От малка съм голяма красавица и с лъчезарната си усмивка успявам да постигна всичко което искам , но също така съм и много щура . Когато бях на 5 осиновиха брат ми . Веднага свикнах с него понеже беше диво хлапе като мен и ми обръщаше внимание играеше с мен и аз лесно се привързах кам него . Брат ми Камерън беше доста спокоен и ни толкова див като нас с Тайлър понякога дори го биехме само защото ни издаде за някоя беля . Но стана така , че с времето всачко отмина пораснахме и станахме неразделни . Имаше период от време в което родителите ми не бяха при нас тогава братята ми се грижеха за мен . Една вечер се случи нещо ужасно за малко да загубя Тайлър , брат ми беше готвил и е забравил да изключи газовятя бутирка . Изведнъж Камерън усети миризмата отиде в кухнята и видя изпускащата гас но Тайлър беше на земята задушев от гастта . Изведнъж всичко пламна брат ми взе Тайлър и избягахме на
вън . Съседите угасиха всичко а ние отседнахме при най добрия ни приятел Егмер . Когато нашите се прибраха оправихми къщата и се настанихме пак там . Беше
трудно но се справихме . Обичам ги и двамата еднакво с тях мога всичко
да споделя и знам , че винаги ще са зад гърба ми и никога няма да ме предадът . Винаги когато мога ще им помогна ,както и те на мен .

Външен вид :
Как може да бъде описан външният ми вид? Аз съм висока, слаба , стройно
тяло, дълга черна вълнообразна коса, очи зелени като тревата и устни червени,
като кръвта, бушуваща в дланите ми. Стига ли Ви? Не? Е добре, да започна с
това, нося спортно елегантни дрехи аксесоарите без който не излизам са MP3-ка , гланц , молив и спирала . Имам собствен стил на обличане и не бих го променила заради околните . Повечето момчета им харесва стила ми и ги привлича , момичетата пък се
пробват да ме копират . Не съм от тези които се влияят от хорското мнение . С
очарователна усмивка съм но зелените ми очи заедно с харакира ме описват като
черна котка бродеща в тъмнината . Имам доста
странни вежди , но все пак стоят добре на светлата ми кожа и леко издълженото
лице .

Алисън Ивъл Tumblrlqcmhjim4c1r1n2ii

Лик :Кристен Стюарт
Върнете се в началото Go down
https://twistoffate-rpg.bulgarianforum.net/t101-topic#817
Abigail B. Montgomery
Administrator
Abigail B. Montgomery


Брой мнения : 323

Алисън Ивъл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алисън Ивъл   Алисън Ивъл Icon_minitimeСря Ное 21, 2012 4:26 pm

Не мога да те одобря, защото не си попълнила всички полета от бланката. Също така не забравяй да проверяваш постовете си преди да пишеш. chelsea_smile
Върнете се в началото Go down
https://twistoffate-rpg.bulgarianforum.net/
 
Алисън Ивъл
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Къща на Алисън

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Начало :: Архив-
Идете на: